Ne z knih, ale z pramenů, kamenů a stromů se učte.
TRANSFORMACE - aneb jiné využití energie?

Slýchávám různé bajky a zkazky o tom, jak to tady bude vypadat POTOM. No, někdy by se i baron Prášil mohl učit - na to by snad nepřišel ani on. Většina se ale shoduje v jednom. Bude to mít něco společného s energií. Jakým způsobem, tak to už se zase teorie rozchází. Často čtu a slyším, že na Zemi dopadá cosi jako nějaký druh energie, který dříve nebyl a nyní se najednou odkudsi vzal. I aktivita Slunce je najednou nějaká horečná. Lidem je špatně, bolí je hlava a vůbec zažívají stavy jako nikdy před tím.

Vyvstala mně jedna myšlenka. Co když bude dopadat na Zem nějaká jiná, pro nás nová energie, kterou budou schopni zpracovávat pouze někteří z nás? Svým způsobem života, láskou k bližnímu, k sobě sama i k přírodě budou jakousi organickou součástí této nové dopadající energie (tedy nové možná pro nás, pro lidi v tomto čase) a budou vyživováni skrze ni. Představuji si to tak, že sice budeme jíst, ale třeba jen jeden krajíček chleba. Budeme svítit, ale na všechny spotřebiče nám bude stačit výkon jedné žárovky, atd. Prostě budeme využívat současné zdroje energie, na které jsme zvyklí, dejme tomu z deseti procent a zbytek vezmeme z nově příchozí energie.

No jo, ale co ti druzí? To když budu tím druhým, tak to jako budu živořit, protože nebudu schopen absorbovat a přežít v nové energii? A ten, co ano, ten se na mne bude koukat a nehne to s jeho srdcem? Prostě mně nechá zdechnout? Jo, tak to beru. Do toho jdu.

No nevím, jestli to bude zrovna takto dramatické, ale myslím si, že něco, nebo možná i podstatná část našeho života bude založena na přílivu, zpracování a využití nově příchozí energie. Co se stane s těmi, kteří to nesvedou, nedokážu říct. Nevěřím tomu, že zde budou paralelní světy. Něco jako skřítci a lesní bytosti. My je nevidíme, oni nás ano.  Kdo ví, jaké to bude. Ti, co vědí, se tváří tajemně a neřeknou. Víme jen jedno - nic není jisté a vše je ve vývoji a v našich rukou a srdcích. Usmíváte se? Vy víte?

Pokoj a blaho

Libor Domas

designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Putující | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart