Ne z knih, ale z pramenů, kamenů a stromů se učte.

Vítáme Vás na stránkách Putujících!

Pro časté návštěvníky našich stránek jsme připravili rubriku Novinky a Aktuality. Tam (kupodivu) najdete souhrn novinek na stránkách a také pozvánky na plánované akce...

Máme vytvořen také abecední  REJSTŘÍK míst, která jsme navštívili a která zde popisujeme. Rejstřík je tvořen z oficiálních názvů míst. Pokud tedy víte, co hledáte, je rejstřík tím nejlepším začátkem pátrání...   

Tyto stránky vznikly díky malé, ale neodbytné potřebě zaznamenávat naše výlety a putování po Zemi. Stránky Putujících nejsou jenom o krajině a přírodě, ale také o zážitcích, vjemech a pocitech, spojených s návštěvou jednotlivých míst. Snažíme se vidět krajinu a přírodu kolem nás trochu jinýma očima, než těma povrchníma, kterýma se běžně díváme na svět kolem nás. Pokoušíme se procítit krajinu a přírodu kolem nás i trochu jinými smysly, než které při běžném životě používáme. Dost možná, že toto již vše znáte, ale pro autory a autorky těchto stránek je to něco nového. Něco, co nás postrkuje a vybízí k dalšímu zamýšlení a krokům na cestě zvané Život. Vše děláme z radosti, z touhy aspoň trochu pomoci krajině a přírodě, a především s cílem vlastního osobního rozvoje.

Netoužíme nikoho poučovat, ale pokud tyhle stránky poslouží k vaší inspiraci, budeme jen rádi. Rádi vás s úsměvem a úctou pozdravíme, až se někde na cestě potkáme. A že se potkáme, to je jisté, protože cesty všech putujících vedou stejnou krajinou.

V jednotlivých rubrikách průběžně zaznamenáváme popisy míst. Další fotografie z některých míst si případně můžete prohlédnout na adrese

http://www.putujici.rajce.idnes.cz/

Rubrika Putování je jakousi naší kronikou putování, slouží ať už k přehledu naší činnosti, nebo jako pozvánka a inspirace pro vaše vlastní výlety a toulky krajinou. 

Putující.

A protože si myslíme, že pojem Putující je příliš široký, příliš anonymní, rozhodli jsme se vám přiblížit několik Putujících z našich řad, za účelem vystoupení z anonymity a ukázání lidské tváře.

Libor Domas (o sobě)

Rád pobývám a chodím přírodou, rád s ní pracuji a pokud to jde, snažím se o zmírnění zásahů lidské činnosti do krajiny. Dále se zajímám o duchovní léčitelství a pomoc lidem, kteří nastoupili cestu Poznání.

Petr Brzobohatý (o sobě)

Miluji tajemství a záhady a společně s Putujícími je rád objasňuji a vysvětluji. Vše co dělám, dělám pro sebe, s radostí a láskou. Na našem putování léčím sebe, krajinu a okolí, ku pomoci lidem a Matce Zemi.

Jirka Škaloud (o sobě)

Hledám. Hledám pravdu. A jsem moc rád, že jí nenacházím. Protože "nalézt pravdu" znamená být zase na začátku. Marnost je ve smyslu a smysl v marnosti pídění. Komplikovat si život, to mi jde, ale ucho si kvůli tomu zatím neuříznu. 

Vladimíra Brzobohatá (o sobě)

Stromy, tůňky, bylinky, to jsou moje milenky. Zahrady a kytičky, víla seká travičky. Pomáhat a radost dát, s kresbou už jsem kamarád.

Miloslav Doležal (my o něm)

Producent, režisér, kameraman. Majitel společnosti MILD production. Ani netuší do čeho se to s náma pustil, ale společnými silami to postupně zvládáme.

 

Alžběta Šorfová (my o ní)

je připravena vám pomoci při osobních konzultacích, poradenství a léčení. viz odkaz na internetovou televizi Cesty k sobě.

 

Viktor (my o něm)

Synek Ziny Rajnochové, mladý čaroděj, milovník a ochránce zvířat.

 

PetJun (Petr junior - my o něm)

Horolezec, začíná kreslit a hrát na bubínek, má hodně blízko k šamanům a živlům.  

 

Roman Siddho  (my o něm)

Jako bychom byli spolu již celá tisíciletí.  "Stará" duše, velký šaman a léčitel. Věci mu chodí intuitivně, ale občas s tim má ještě trochu "starosti". Úžasný průvodce po keltské Závisti. Mnich v klášteře na Srí Lance. 

 

Vladimír  (my o něm)

Fyzioterapeut "centra bolesti"". Z tohoto titulu pracuje s jogou,tai-chi,čikungem,hypnozou,telepatií,autosugescí a mohli bychom asi ještě mnohé vypsat a vyjmenovat. Vladimír je velkým milovníkem "všech záhad" a léčitelem s mimořádnou skromností. Není skoro "téma" o kterých s ním nemůžete hovořit. Aktivně přednáší na svém i našem poslání.

 

Blanka  (my o ní)

Žena Vladimíra. V nemocnici učí dlouhodobě nemocné děti ,za což klobouk dolů. Blanka miluje přírodu,památky,zvířátka a kytičky. Chvilku to trvalo, ale určitě jsme si cestu našli.

 

Soňa, Mareček a Lucinka Domasovi ( Liborova rodinka )  (my o nich)

Máma s mláďaty, která zatím vaří v domácím kotlíku, ale až malí Putující povyrostou ( a že se máme na co těšit ), zapojí se více a bude doplňovat další krásnou barvičkou energie skupiny. I lilie by jí mohla závidět, ale nezávidí, neb v říši rostlin tuto "nemoc" znají jen u lidí. Její patronkou je Sv. Ludmila.

Jiřina Lockerová (my o ní)

Tichá, skromná a křehká květinka, a při tom neobyčejně silná a úžasná bytůstka. Akademická malířka se záběrem od řady knižních ilustrací až po energetické obrazy, léčivé mandaly, symboly a třeba karty „Sladění". Z několika návštěv megalitických památek Irska si přivezla zajímavé vědění a moudrost. Poslouchá ji virgule, ovládá automatickou kresbu i písmo. Máme jenom radost, že rozšířila řady Putujících. (více viz. její web)

 

Martina Rejnišová (my o ní)

Další „naše" sluníčko, s kterým jako bychom se znali snad už tisíce let. Je „tetou" v domově mládeže, což je jistě nelehký úkol. Martinka má však dostatek citu, porozumění, síly a energie to zvládnout. Mimo jiné ovládá automatickou kresbu, ale její „brilantní disciplínou" je automatické písmo. Některé práce tak zahajujeme, či necháváme zhodnotit průběh a výsledek práce samé. Můžete se k ní objednat i na bezpečnou regresi vašich inkarnací a životů.

Dana Ottová  (my o ní)

Mezilidské vztahy jsou křehké rostlinky, o které je nutno se starat, jinak uvadnou a uschnou. V tomto snažení vám může Dana být láskyplnou, profesionální a citlivou pomocnicí a poradkyní. Pracuje v oblastech komunikace, mezilidských vztahů, léčitelství a osobního rozvoje (viz vlastní web). Díky výcviku u Jana Bílého pracuje se systemickými a rodinnými konstelacemi. Její „parádou" je automatická kresba, kde jsme se vesměs stali jejími žáky.

 

Zina Rajnochová  (my o ní)

Zina vám ráda pomůže s vašimi "starostmi".  S využitím automatické kresby  i léčivých  a harmonizačních obrázků zdokumentuje a napraví vaše starosti. (viz samostatný web)  Její schopnosti nám pomáhají i při potvrzování práce na energetických místech v krajině.

 

Ava Ma Priya Vantomme (my o ní)

Říkáme jí „anděl" a k tomu není co více dodat. Známe se z dob, kdy v Čechách a v Praze byla alchymie na vrcholu a stále čekáme, co nám to má říci. Delší čas žila v zahraničí, takže její návrat a začlenění do práce Putujících, je pro nás další oslavou. Její „brilantní disciplínou" je léčba a věštění ze snů, kde s úctou smekáme. Výuka konstelací u mistra Bhagata ji přivedla i k vlastní praxi. Na vše ostatní se můžete podívat na jejím webu „Alchymie života". 

 

Alice  (my o ní)

S radostí vám představujeme další sluníčko na zemi. Velkou podporu a posilu naší práce. Alici „poslouchá" automatická kresba a je „obdařena" velkým cítěním a vnímáním energií a jejich polarit (působením na člověka). I přes svůj zdravotní handicap je plna síly a optimismu. Pokud jí to terén umožní, jezdí s námi na elektrické trojkolce.

 

Jana Hradilíková  ( my o ní )

Představujeme vám naší další kamarádku a členku. Díky své práci má hluboký vztah ke knihám, což není nic proti našemu převzatému mottu. Jana má své vhledy, procítění i zajímavé sny. Občas si za druhé dělá více starostí než je potřeba, ale i na tom se pracuje.

 

Mojmír Mišun  (o sobě) 

Věnuji se všemu, co s prostorem souvisí. Začal jsem Feng Shui a pokračuji poznáváním krajiny, její viditelné krásy a i skryté moudrosti. Rád prožívám to, co je za "očima". V plném úžasu vnímám, jak se tato moudrost Země přede mnou rozvíjí jako překrásný květ.

 

Fleš junior (my o něm).

Narodil se 22.4.2011 na Velký Pátek u Boleslavi. Jestli byl "senior" ultra umírněný pejsek, tento je ultra hyper aktivní, tzv. 3 in 1. Chvilku nám to trvalo než jsme přišli na jeho způsob duchovní práce.. Lásce se od něj můžeme jen učit, jeho srdce bije i pro skupinu, ve které má své miláčky. Počkal, aby se ještě dokázal rozloučit. Odešel rychle a poklidně 20.8.2022 v 11:11h. Jsme za Tebe vděční, mnohé si nás učil. Ať Tvé vědomí dojde cíle.

 

Část Putujících v Rakousku
Libor
Petr
Jirka
Vlaďka
Filmový štáb Putujících
Alžběta a Zina při práci a natáčení
Viktor a PetJun
PetJun a Flash
Roman
Vladimír(jubilant) a Blanka
Soňa, Mareček a Lucinka
Jiřina
Jiřina a Martina (a Flash)
Dana
Zina
Ava
Alice
Jana
Mojmír
Fleš junior
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Putující | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart