Ne z knih, ale z pramenů, kamenů a stromů se učte.

100 000 přístupů  

Vážení příznivci, přátelé a čtenáři webu Putujících. Jak jste si mohli povšimnout, počítadlo návštěv se přehouplo přes sto tisíc. A protože se každý den počítá pouze jeden přístup z každé adresy, znamená to v poslední době až tři sta návštěvníků každý den. Tři sta lidí denně, kteří se připojují k našemu webu. To je.... milé a zavazující. Milí jsou nám i roboti, kteří šmejdí v našich textech a vyhledávají dobrůtky pro své prohledávače.

Za váš zájem děkujeme, a doufáme, že jsou vám naše informace užitečné a hlavně příjemné. Zcela jistě - pro někoho jsme málo "esoteričtí", pro jiného zase příliš. Některým z vás chybí možnost diskuzí a komentářů, to ovšem zatím software našeho webu neumožňuje. Avšak není nic snazšího - pište nám buď do knihy návštěv, nebo přímo na info@putujici.cz (Petr Brzobohatý), nebo skaloud@putujici.cz   Děkujeme za každý ohlas i mail a vždy a každému odpovídáme.

Stejně tak jako se rozrůstá skupina Putujících, roste i počet autorů, které zveřejňujeme. Můžete se jimi stát i vy. Stačí se nám ozvat a naladit se na společnou a harmonickou notu. Naše země a ostatně celá planeta je plná krásných, silných, léčivých i poučných míst. I všichni dohromady budeme mít dost práce na celý život. Podělit se o zážitky i popisy míst s ostatními je důležité, ale ještě důležitější je inspirovat další, aby se na místa vypravili, protože vnější dojmy, vjemy a zážitky jsou sice dobré, ale to skutečně důležité přichází z vnitřního světa v každém z nás. Teprve vnitřní prožitek přináší skutečné poznání, lásku a moudrost, teprve vnitřní prožitek přináší tu správnou energii i vnějšímu světu naší země. 

Díky všem a držme si palce ;-)  

Jiří  Škaloud

22. srpna 2011 

Pondělí ráno -  22.8.2011
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Putující | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart