Ne z knih, ale z pramenů, kamenů a stromů se učte.
Co je to déšť?

Normálně by tento článek i fotky k němu patřící skončil v rubrice Zvláštní náhody. Nečekaným objevem a následující úvahou, co déšť vlastně je, jsem se rozhodl ho zařadit samostatně. Věděl jsem, cítil jsem, že když prší, tak se děje něco významného, ale nijak jsem se nad tím nikdy nezamýšlel hlouběji. Stává se nám někdy, že po společné energetické práci nám krátce zaprší. Vždy jsme to brali (spíš v legraci) tak, že vzniklá informace se musí rozvést po zemi dál. Ani jsme nevěděli, jak jsme byli blízko této pravdě!

Vždy, když se mně před čočkou objektivu a následně na fotkách objeví „bubliny" - pro mě projevy energie, nejsem schopen se udržet na uzdě a píši povedený článek na téma, jak ty energie proudí kolem nás, jak se na nás lepí a výsledkem jsou ony již zmiňované energetické projevy - bubliny. 

Když jsem tyto fotky fotil, viděl jsem již v hledáčku velké množství objektů. Přičítal jsem to blesku, že se odrazil od kapek hustého deště a rozsvítil je. Vzhledem k tomu, že když jsem fotil, tak opravdu hodně pršelo, ba přímo padaly trakaře, nevěnoval jsem tomu pozornost. Jenom jsem si říkal, jak ten blesk je silný, že ho dokážou kapky vody odrazit a já to vidím v hledáčku fotoaparátu.

No teprve když jsem si fotky pustil na PC, tak jsem řval, co že jsem to vyfotil! Zprvu jsem nevěřil vlastním očím a říkal jsem si, že fotka je zkažená. Nicméně jsem se i druhým očkem podíval a bylo to tak. Velké množství energetických bublin. Krásné, kulaté, jasné, vůbec nevypadající jako déšť.

Pak jsem začal uvažovat, kde se to v tak velkém množství bere, když jsme nedělali žádnou energetickou práci a jenom se krčili pod akáty a mokli. Došel jsem k názoru, že jediné, co to může být, jsou kapky deště. Jo, jasně kapky. Voda bude takhle jasně energeticky zářit, že jo? Neříkají ti náhodou český Emoto? A už jsem si i sám odpověděl, ano - voda - nosič energie.

Vytanula mě na mysli slova - déšť oplodňující zemi. Až do této chvíle jsem to bral za frázovitá slova duchovních mystiků, kteří se snaží do slov vtěsnat nepopsatelné. Ano, déšť oplodňující zemi. Voda výborný informační nosič. Z jednoho skupenství vysoko v atmosféře se promění v mracích v jiné, v místě živlů, nabije se a pak padá dolů i s informací a tuto předává zemi. Koloběh výměny a posilování energie a informací s tím spojených.

Teprve až potom, když jsem se koukal na fotky na PC, jsem cítil hloubku tohoto mystického zážitku. A pak že se řekne - obyčejný déšť. Ach jo, už zase prší.

Libor Domas

designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Putující | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart