Ne z knih, ale z pramenů, kamenů a stromů se učte.

AKCE!  Osm za cenu jednoho! No neber to!

A máme tady akci, co lidstvo nepamatuje! Osm v jednom! Osm dílků, součásti jednoho a perfektně do sebe zapadají? Nevěřili byste, jak je duchovní matematika zábavná a jak se s ní dá pohrát. Též jsem nevěřil, než jsem začal počítat.

Počty jsou velmi jednoduché.

Já. Ve mně neustále někde hledám (1) svého vnitřního muže + (2) svoji vnitřní ženu. Někdo je také nazývá mužskou a ženskou část člověka. Pak tady máme duši. Ta, jak víme, se skládá, z anděla a démona. Více se o tom rozepisuji v mé úvaze Démon ve mně. Takže to máme (3) andělskou část duše + (4) tu démonickou. Takže suma sumárum jsem na kvadrát.

Já ale nejsem sám. Já mám svůj duchovní ženský protipól. Někde. Alespoň to osvícení guruové tohoto světa tvrdí. Takže žena. Člověk. Tudíž i ona má v sobě (5) vnitřního muže + (6) vnitřní ženu. Dále tu máme tu záležitost s tou duší (7) andělskou část duše + (8) tu démonickou. No a když vše vyjde tak, jak má a bůh dá a já se setkám se svým duchovním ženským protipólem, tak se setkají ti všichni zainteresovaní.
 
Já  + ona = 1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 6 + 7 + 8! A máme tady 8 v 1. Jenže, mě to nějak nevychází. Kde jsem já a kde je ona? Aha, takto to má vypadat správně:

           1´ + 1´ + 1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 6 + 7 + 8 = 10´´

Vždyť já i ona se také počítáme za jednoho. Ne? Takže když se sejde ideální pár, sejde se 10 částí dohromady. No a pak se mají mezi sebou lidi domluvit! Jsou jenom dva, ale ve skutečnosti se jich už hašteří deset. Nyní již chápu, odkud do sportu převzali desetiboj.

A co naše výhodná akce? Opět podvod na lidi. Dostanete mnohem víc, než reklama slibovala. Šlendrián. Pak věř reklamě.

Libor Domas

designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Putující | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart