Ne z knih, ale z pramenů, kamenů a stromů se učte.
UV záření, nebo archanděl?

07/2006

První snímek, který předkládáme, byl pořízen v protisvětle, brzy dopoledne, v Podkrkonoší, v nadmořské výšce asi 420 metrů, při jasné obloze. Neprokreslená barva oblohy svědčí o nastavení fotoaparátu na tmavší pozadí lesa. Nebe je přesvětlené vzhledem k přílišnému rozdílu jasů. Dá se asi předpokládat i zvýšený podíl ultrafialového záření v paprscích šikmého protisvětla. Na na ostatních fotkách se tento „jev" nevyskytuje. První záběr je zobrazen přesně tak, jak ho „uviděl" fotoaparát Olympus C4000.

Snímek byl pořízen v průběhu příjemně stráveného víkendu a setkání s přáteli, kteří se všichni nějakým způsobem zabývají duchovní prací. Pracovali jsme intenzivně ve skupině, která byla jistým způsobem velmi pokročilá. Několikrát jsme požádali o podporu a ochranu pro naši práci. V průběhu meditací a konstelačních cvičení jsme byli několikrát ujištěni, že naše činnost je pozitivní a je podporována.

Druhá fotka je stejný záběr, počítačově upravený extrémní saturací barev. Zajímavé je rozšíření fialové skvrny v dolní části, které na originální fotografii vidět není. Fialová barva nyní vytváří jakýsi náznak obrysu postavy v plášti, nebo v auře, propojené se Zemí, nebo po ní splývající. Jedná se údajně o zachycení energie archanděla Metatrona.

Jiří Škaloud   Smile

Souhlasíte, nebo máte jiný názor, či zkušenost? Budu rád, když nám to řeknete! 

Napište mejlík na info!  Díky (do předmětu pište název článku) 

nebo na skaloud@putujici.cz

Neupravený snímek.
Extrémní saturace barev.
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Putující | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart